سلام اميدوارم همه خوب باشن ..راستش عذر مرابه خاطر تاخير در آبديت بپذيريد..راستش يک هفته ای بود که رفته بودم مسافرت . با همه اعضای فاميل البته به غير از بابا و مامانم .

با داييهام و دخترعمه هام و داداشم که سه تا ماشين هم داشتيم راه افتاديم به سمت شمال. شب اول که راه افتاديم رفتيم جمکران خوابيديم و صبح بعدش راه افتاديم به سمت چالوس . عصر رسيديم چالوس و يه ويلا گرفتيم . آنجا هم خيلی گرم و رطوبتی بود اما برای ما که بچه جنوبيم قابل تحمل بود. خلاصه فرداش هم رفتيم تله کابين نمک آبرود. جای همتون خالی خيلی خوش گذشت. بالای تله کابين خيلی زيبا بود و من فيلم ميگرفتم داييم هم عکس می گرفت از مناظر . وای زيباييش غير قابل وصفه. به نظر من بهشت ايران همان شماله. يه جنگل بکر و دست نخورده. خلاصه عصر هم برگشتيم و فردا صبحش رفتيم به طرف جاده ۲۰۰۰ و جاده ۳۰۰۰ آنجا هم چيزی از بهشت کمتر نبود. يه جنگل آروم که فقط صدای پرنده ها و رودخانه ميومد. جاده توی کوه بود و ابرها هم آنقدر به ما نزديک بودن که اطرافمان فقط مه بود ..خيلی زيبا بود (آخی يادش بخير).

بعدش هم راه افتاديم به سمت رامسر .قرار بود که تا استارا و خلخال هم بريم اما بچه برادره من مريض شد و ما هم مجبور شديم که برگرديم . سفر ما نزديک يه هفته ای طول کشيد.

توی اين مدت هم که آبديت نکردم به خاطر اين بوده که منتظر شدم جناب.... عکسهای منظره رو برام اسکن کنه تا بذارم براتون . اخه عکسها پيش من نيست. اما انگار يادش ميره . به هر حال ديدم فايده نداره اگه بخوام منتظرش بمونم فکر کنم پست بعديه من تولد ۲ سالگی وبلاگ ميشه.. برا همين اومدم آبديت کردم . و هر وقت که عکسها به دستم رسيد براتون ميذارم .

البته اين بار دوم من بود که به اونجا ميرفتم اما اگه ۱۰۰۰ باره ديگه هم برم بازم برام تازگی داره چون طبيعت چيزيه که هر بار که نگاه ميکنی يه چيز جديد ميبينی..

تا به حال فاصله بين آبديت ها اينقدر طولانی نشده بود . از اين به بعد سعی ميکنم زودتر ابديت کنم

/ 22 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شهرزاد قصه گو

چطور يهو بي خبر؟اين طرفا هم كه نيومدين!پيشنهاد مي كنم دفعه ي بعد يه سري به خرما بزنين...

جمشید جم

سلام.میگم اینقدر زود به زود بروز میشی یه وقت خسته نشی..یه خورده به سلامتیت فکر کن.آخه خجالتم خوب چیزیه نمیگی دوستات در این دنیای مجازی نگران میشند؟خب دعوا بسه.به به سلام رسیدن بخیر خوبی؟ آفرین که بالاخره شاخ دیو را شکستی و بروز شدی. شاد و پیروز باشی...........................

زینب

سلام، خوبین؟ ... وب قشنگی داری ... ایشالا همیشه و همه جا بهت خیلی خوش بگذره ... بازم میام خدمتتون

بانوی آسمانی

سلام .هميشه خوش باشی.به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست /عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

صفحه دوست داشتني

صدات آوازه بهاره خودت آهنگ نسيم/ نفسات ترانه هاي لحظه هاي بي کسيم/ حالا که پيش مني زنده شدم بهار بهار/ شاديا صف کشيدن توي دلم هزار هزار/ من يه خندتو به صد تا دنيا نميدم/ يه دقيقتو به صد هزار تا فردا نميدم...ممنو که سر زدی...موفق باشی.بدرود.

اقا داداش

سلام خانم خانموما رسيدن بخير هميشه به سفر و گردش و شادی خوش گذشت يه بار هم برای ما رديف شد بريم نمک ابرود من ناز کردم با خونواده نرفتم وقتی برگشتن و من عکسا رو ديدم کلی به خودم بد و بيراه گفتم که نرفتم شنيدم جای فوق العاده ايه خوش باشي

شمعی در باد

سلام/خدا رو شکر که خوش گذشته...هميشه به سفر ايشالله..

yaser

سلام .... مرسی که سر زدی ....اميدوارم مسافرت خوش گذشته باشد .... منتظر مطالب زيبای بعديت هستم

احسان

به به پس حسابی خوش گذشته ... خوبه ...