نامه خدا

امروز صبح که از خواب بيدار شدي،نگاهت مي کردم؛و اميدوار بودم که با من حرف بزني،حتي براي چند کلمه،نظرم را بپرسي يا براي اتفاق خوبي که ديروز در زندگي ات افتاد،از من تشکر کني.اما متوجه شدم که خيلي شغولي،مشغول انتخاب  لباسي که مي خواستي بپوشي.

وقتي داشتي اين طرف و آن طرف مي دويدي تا حاضر شوي فکر مي کردم چند دقيقه اي وقت داري که  بايستي و به من بگويي:سلام؛اما تو خيلي مشغول بودي.يک بار مجبور شدي منتظر بشوي و براي مدت يک ربع کاري نداشتي جز آنکه روي يک  صندلي بنشيني. بعد ديدمت که از جا پريدي.خيال کردم مي خواهي با من صحبت کني؛اما به طرف تلفن دويدي و در عوض به دوستت  تلفن کردي تا از آخرين شايعات با خبر شوي. تمام روز با صبوري منتظر بودم.با اونهمه کارهاي مختلف گمان مي کنم که اصلاً وقت نداشتي با  من حرف بزني.

متوجه شدم قبل از نهار هي دور و برت را نگاه مي کني،شايد چون خجالت مي کشيدي که با من حرف بزني،سرت را به  سوي من خم نکردي. تو به خانه رفتي و به نظر مي رسيد که هنوز خيلي کارها براي انجام دادن داري.بعد از انجام دادن چند کار،تلويزيون  را روشن کردي.نمي دانم تلويزيون را دوست داري يا نه؟ در آن چيزهاي زيادي نشان مي دهند و تو هر روز مدت زيادي از روزت را جلوي  آن مي گذراني؛ در حالي که درباره هيچ چيز فکر نمي کني و فقط از برنامه هايش لذت مي بري...باز هم صبورانه انتظارت را کشيدم و تو  در حالي که تلويزيون را نگاه

مي کردي،شام خوردي؛ و باز هم با من صحبت نکردي. موقع خواب...،فکر مي کنم خيلي خسته بودي. بعد از  آن که به اعضاي خوانواده ات شب به خير گفتي ، به رختخواب رفتي و فوراً به خواب رفتي.اشکالي ندارد.احتمالاً متوجه نشدي که من  هميشه در کنارت و براي کمک به تو آماده ام. من صبورم،بيش از آنچه تو فکرش را مي کني.حتي دلم مي خواهد يادت بدهم که تو چطور با ديگران صبور باشي.من آنقدر دوستت دارم که هر روز منتظرت هستم.منتظر يک سر تکان دادن،دعا،فکر،يا گوشه اي از قلبت که متشکر باشد.

 خيلي سخت است که يک مکالمه يک طرفه داشته باشي.خوب، من باز هم منتظرت هستم؛سراسر پر از عشق تو...به اميد آنکه شايد امروز  کمي هم به من وقت بدهي.

 روز خوبي داشته باشي...

  دوست و دوستدارت:خدا

 

/ 34 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپیده

سلام خوشحالم که نماینده تام الاختیار خدا روی زمین به وبلاگ من سرزده راستی عشق که شکست نمیخوره اونی که شکست میخوره عاشقه

عرفان

قشنگ بود... در ضمن خوش به حالت...در مورد پست قبلی گفتم...عشق آدمو بيدار ميکنه!

شاپرک بهاری

سلام عيدتون مبارک زود بيا که شاپرکانه به روز شده پايدار باشيد

محب ولايت

پیامبر اكرم (ص) فرمودند: لكل شیئى زكاة و زكاة الابدان الصیام براى هر چیزى زكاتى است و زكات بدنها روزه است. (الكافى، ج 4، ص 62)

محب ولايت

سلام عليکم عيد سعيد فطر بر شما و خوانندگان محترم وبلاگ زيبا و مفيدتان مبارک باد

متين

سلام. کاش يه نوک سوزن صبر خدا رو داشتيم.

حميدرضا

سلام.از اظهار نظری که داشتيد ممنون. ولی راستش من شما رو اصلا نمی شناسم . راستی آدرس وبلاگ منو از کجا ديديد؟

سعيده

سلام ممنون که پیشم اومدی... چه بلايی سر ساييتتون اومده؟!!!

پريسا

سلام ... نمی خوای بيای؟////